Series
Ratings
56
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0