Movies
Ratings
722
The People UpstairsRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Life AheadRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0