Movies
Ratings
599
Project Hail MaryRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 2.5
AliensRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5