Movies
Ratings
366
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
About FamilyRated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 5.0