Series
Ratings
22
Empress KiRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 3.0
Cigarette GirlRated ★ 1.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0