Movies
Ratings
493
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 1.5
Special DeliveryRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5