Movies
Ratings
1011
Project Hail MaryRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
HeatRated ★ 3.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 5.0
Chasing HappinessRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- Natalie Palamides: Nate - A One Man ShowRated ★ 3.5