Series
Ratings
19
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Only at 22:00 on WednesdayRated ★ 2.5
- My Little MonsterRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 101st ProposalRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.5