Movies
Ratings
84
Desert FlowerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0