Movies
Ratings
95
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.0
Desert of NamibiaRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0