Movies
Ratings
575- Whispering WaterRated ★ 3.0
OrlandoRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
AbominableRated ★ 2.5
Mad Dance OfficeRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
The Bride!Rated ★ 2.5
HoppersRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Red RoomsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5
I Saw the TV GlowRated ★ 4.5