Movies
Ratings
30
Perfect BlueRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5