Movies
Ratings
655
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 1.0
BugoniaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.0
The MatchRated ★ 2.0
Gangster HighRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
BrightRated ★ 1.5
Coin Locker GirlRated ★ 0.5
American PsychoRated ★ 2.0
JigsawRated ★ 1.0