Movies
Ratings
81
The Yellow SeaRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0- HumintRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
- The UglyRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.0