Movies
Ratings
109
Minority ReportRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5