Series
Ratings
16
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- MacGyverRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0