Series
Ratings
59
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
America's Next Top ModelRated ★ 3.0
MasterChef USA Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5