Series
Ratings
41
The First FrostRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0