Movies
Ratings
14
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
CloseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5