Movies
Ratings
96
Art of FightingRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0