Series
Ratings
40
Last Samurai StandingRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
SalvationRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5