Movies
Ratings
181
I Am LegendRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0