Series
Ratings
56
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0