Series
Ratings
149
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
SUPER LOVERSRated ★ 4.0
SUPER LOVERSRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Heartbreak High Season 2Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0