Series
Ratings
117
Battle of FatesRated ★ 0.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Hit the SpotRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Black SummerRated ★ 2.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 2.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 2.5
Run OnRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5