Series
Ratings
45
True BloodRated ★ 4.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0- Scrubs Season 1Rated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
The Fosters Season 1Rated ★ 4.5
South ParkRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Futurama Season 1Rated ★ 3.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
NCISRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 2.5
The X-FilesRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5