Series
Ratings
34
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0