Series
Ratings
89- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
EasyRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0