Movies
Ratings
1222
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0