Series
Ratings
40
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5