Titles you rated
HarlotsRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0