Movies
Ratings
268
The TerminatorRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5