Series
Ratings
36- The FrogRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
XX+XYRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0