Movies
Ratings
354
MicrohabitatRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5