Series
Ratings
61
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5