Movies
Ratings
162
UnbreakableRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0