Series
Ratings
31
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Like a Dragon: YakuzaRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The BoysRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0