Movies
Ratings
706
The Night OwlRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
MankRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0