Movies
Ratings
444
PushRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0