Series
Ratings
63
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.5
24Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5