Series
Ratings
202
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
GridRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 인간의 증명Rated ★ 4.0
RiskyRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Hovering BladeRated ★ 3.5
Half Blue SkyRated ★ 4.5
Bokura wa Koi ga HetasugiruRated ★ 2.5
Run OnRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
One Page LoveRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0