Series
Ratings
16
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0