Titles you rated
Evil GeniusRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
AliasRated ★ 5.0