Movies
Ratings
146
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Forgotten LoveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5