Series
Ratings
40
Stranger ThingsRated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 4.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Sonic Prime Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.5