Series
Ratings
90
Alien: EarthRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5- Thunder Store 2Rated ★ 3.0
Thunder StoreRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
GoedamRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0- PrimevalRated ★ 2.5
- PrimevalRated ★ 3.0
- PrimevalRated ★ 4.0
- PrimevalRated ★ 3.5
- PrimevalRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0