Movies
Ratings
261
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5