Movies
Ratings
503
I Am SamRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
The ShowerRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0