Series
Ratings
20
Attack on TitanRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0