Movies
Ratings
276
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Knight Before ChristmasRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5